KONST / Litografier / Färglitografier 14098575
nr 1409 8575
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografier, 2 st, "Ship and fruits" respektive "Ship and flowers". Tryckt signatur 1986. Numrerade a tergo 1029/2500. Oramade lösa blad, 80x56 cm
Kondition: vikskador, slitage, fläckar
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:26:22
1.000 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr