KONST / Litografier / Färglitografier 14098579

nr 1409 8579

Pierre Risch

(f. 1943), Frankrike

Färglitografier, 2 st, Signerade, 350-upplaga. Oramade lösa blad. Bladets mått: 56x22 + 44x60 cm

Pierre Risch, fransk konstnär född 1943 in Paris.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:31:23

2/8 19:08:02 1      Vinnande bud

Pierre Risch

Läs mer om Pierre Risch