KONST / Litografier / Färglitografier 14099233

nr 1409 9233

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografier, 3 st, Signerade, numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:22:42

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd