KONST / Litografier / Färglitografier 14099236

nr 1409 9236

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografier, 2 st, Signerade, numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 70x50 - 77x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:50:15

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd