KONST / Litografier / Färglitografier 14098559

nr 1409 8559

Färglitografier

3 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), yttermått inklusive ram: 53x43 & 43x53 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:55:38

2/8 18:45:19 1      Vinnande bud