KONST / Litografier / Färglitografier 13636174

nr 1363 6174

Färglitografier

3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 137/360, stilleben. Motivet: 50x35cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:34:24