KONST / Litografier / Färglitografier 12373066

nr 1237 3066

Nisse Zetterberg

(1910-1986), Sverige

Färglitografier, 4 st, Nisse Zetterberg (1910-1986), Sverige. Signerade. Motivet: 26x24 cm, 26x27 cm, 29x27 cm, 45x36 cm

Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 februari 2019
kl 20:36:17

Nisse Zetterberg

Läs mer om Nisse Zetterberg