KONST / Litografier / Färglitografier 15124103
nr 1512 4103
Färglitografier
8 st, militära motiv. Ej signerade. Yttermått inklusive ram: 43x32 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:23:38
16/12 08:58:15