KONST / Litografier / Färglitografier 16274152
nr 1627 4152
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 3 st, Kompositioner. Signerad, daterad -95. Färglitografi. Bladets mått: 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 93x79 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:13
10/6 18:24:41