KONST / Litografier / Färglitografier 15053049

nr 1505 3049

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografier, 5 st, Maria Boczewska (f. 1940). 360 upplaga, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 41x42-41x36 cm. Signerad

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 november 2022
kl 20:59:26

22/11 13:35:15 1      300 kr
25/11 10:08:02 2      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska