KONST / Litografier / Färglitografier 16802051
nr 1680 2051
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 63/360. Färglitografi, bildmått: 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 39x39 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:50:39
17/2 18:21:38
17 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska