KONST / Litografier / Färglitografier 13636283

nr 1363 6283

Färglitografier

2 st, Mari Söderlund. Signerad, 325-upplaga. Motivet: 37x46cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 20:01:06

28/11 13:19:28 1      Vinnande bud