KONST / Litografier / Färglitografier 12826041
nr 1282 6041
Färglitografier
2 mappar (7 st), Lars Olsson, "Svenska Motorbåtsklassiker", 500-upplaga. Signerad, daterad -04, bladets mått: 31x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:59:34
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
6
450 kr
6