KONST / Litografier / Färglitografier 13568651
nr 1356 8651
Lucien Neuquelman
(1909-1988), Frankrike
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 250-upplaga. Bladets mått: 54x76, oramade lösa blad
Lucien Neuquelman, fransk bildkonstnär född 1909, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 20:05:51
23/10 13:07:55
100 kr
25/10 19:12:16
Lucien Neuquelman
Läs mer om Lucien Neuquelman