ART / Lithographs / Litographs in colors 13824006
nr 1382 4006
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
3 pcs. Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Signed, numrerade 6/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st. Signerade, numrerade 6/99, daterade 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respektive 53x70 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk painter born 1933, dead 1993.
300
SEK 150
Monday Mars 1 2021
at 20:36:22
26/2 21:50:38
100 kr
28/2 10:48:33
Lowell Nesbitt
Read more about Lowell Nesbitt