ART / Lithographs / Litographs in colors 13568005
nr 1356 8005
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
2 pcs. Lowell Nesbitt (1933-1993), USA. Signed, numrerade 7//99, dated 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respk 53x70 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Signerade, numrerade 7//99, daterad 1972. Oramade lösa blad, 74x58 cm respk 53x70 cm
Lowell Nesbitt, amerikansk painter born 1933, dead 1993.
300
SEK 250
Monday October 26 2020
at 18:24:12
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
Lowell Nesbitt
Read more about Lowell Nesbitt