KONST / Litografier / Färglitografier 12342367

nr 1234 2367

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Färglitografier, 8 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bland annat Bengt Landin, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Sven Ljungberg (1913-2010), Sverige. M. Fl

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:06:30

7/2 18:40:08 1      100 kr
11/2 15:00:25 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg 800 kr
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg