KONST / Litografier / Färglitografier 12342367

nr 1234 2367

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Färglitografier, 8 st. Lösa blad, signerade och numrerade, bland annat Bengt Landin, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Sven Ljungberg (1913-2010), Sverige. M. Fl

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:06:30

7/2 18:40:08 1      100 kr
11/2 15:00:25 2      Vinnande bud

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg