ART / Lithographs / Litographs in colors 11898096
nr 1189 8096
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
2 pcs. Lösa blad, Madeleine Pyk (b. 1934), Sweden. "Hos tandläkaren". Signed, numbered 181/200, sheet: 52x32 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Lösa blad, "Hos tandläkaren". Signerad, numrerad 181/200, bladets mått: 52x32 cm
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
800
SEK 500
Monday June 11 2018
at 20:15:32
9/6 17:10:01