KONST / Litografier / Färglitografier 6561475
*
nr 656 1475
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, 3 st. Leopold Fare (1926-1996), 80x60
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 september 2010
kl 19:51:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/9 15:59:13
1
Vinnande bud
9/9 17:57:50
2
350 kr
- Konstnär/Designer
Leopold Fare
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Läs mer om Leopold Fare
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier leopold fare litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Leopold Fare
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Läs mer om Leopold Fare
nr 656 1475
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografier, 3 st. Leopold Fare (1926-1996), 80x60
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 september 2010 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/9 15:59:13 | 1 | Vinnande bud |
| 9/9 17:57:50 | 2 | 350 kr |
- Konstnär/Designer
Leopold Fare
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk mÃ¥lare.Läs mer om Leopold Fare
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier leopold fare litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



