KONST / Litografier / Färglitografier 11811578
nr 1181 1578
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografier, 2 st. Lösa blad, numrerade och signerade
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:03:32
7/5 11:46:36
300 kr
7/5 18:39:46
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe