KONST / Litografier / Färglitografier 15538289
nr 1553 8289
Färglitografier
5 st, Konsthantverk, omkring 1900, "Bibliographisches Institut in Leipzig". Färglitografi, bildmått: 20,5x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x34 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:56:43
31/7 10:57:52
100 kr
31/7 18:51:43