KONST / Litografier / Färglitografier 14034121

nr 1403 4121

Kaj Bernstone

(f. 1946), Sverige

Färglitografier, 3 st, Kaj Bernstone (f. 1946), Sverige. Signerade, bladets mått: 42x60cm, oramade lösa blad

Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:01:17

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kaj Bernstone

Läs mer om Kaj Bernstone