KONST / Litografier / Färglitografier 13491578
nr 1349 1578
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Färglitografier, 2 st, Oramade lösa blad, Signerade, 20x60 & 43x28 cm
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:31:10
28/9 17:52:12