KONST / Litografier / Färglitografier 10134053

nr 1013 4053

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Färglitografier, 2 st. Jan Lundquist, Stockholm, 103/290 + 168/290, signerade, motivet: 37x52

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:00:00

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist