KONST / Litografier / Färglitografier 13614135

nr 1361 4135

Ingrid Roth

(f. 1958), Sverige

Färglitografier, 2 st, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, 250-upplaga. Motivet: 29x36-27x39cm

Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:16:02

Ingrid Roth

Läs mer om Ingrid Roth