KONST / Litografier / Färglitografier 13824402
nr 1382 4402
Färglitografier
5 st i mapp, Stig Claeson slas. Signerad, numrerad 179/300. Bladets mått: 50x56 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:15:08
27/2 18:35:50
1.000 kr
1/3 18:10:08