KONST / Litografier / Färglitografier 16816222
nr 1681 6222
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 90x53 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 24 februari 2025
kl 18:17:36
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr