KONST / Litografier / Färglitografier 13337454
nr 1333 7454
Färglitografier
4 st, Halmstadsgruppen. Stellan Mörner/Waldemar Lorentzon/Sven Jonson/Axel Olson, Signerad, 308/310. Motivet: 31x40
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 juni 2020
kl 19:01:32
15/6 11:49:17
1.500 kr
15/6 16:31:45