KONST / Litografier / Färglitografier 7528196
*
nr 752 8196
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), motivets mått: 33 x 40, Stockholmsmotiv
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 april 2012
kl 17:47:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 19:00:43
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
nr 752 8196
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Gunnar Stålbrand (f. 1925), motivets mått: 33 x 40, Stockholmsmotiv
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
| Utrop: | 300 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 9 april 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/4 19:00:43 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Gunnar Stålbrand
Gunnar StÃ¥lbrand, svensk tecknare och mÃ¥lare född i Stockholm 1925, död 2006 .Läs mer om Gunnar StÃ¥lbrand
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gunnar stålbrand litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



