KONST / Litografier / Färglitografier 13294123
nr 1329 4123
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, ca 22x30 respektive 41x32 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 maj 2020
kl 19:32:55
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz