KONST / Litografier / Färglitografier 11264285
*
nr 1126 4285
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, Gösta Werner (1909-1989), bladets mått: 47x34
Kondition: 2 st i samma ram
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2017
kl 20:54:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 12:58:21
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gösta Werner
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Läs mer om Gösta Werner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gösta werner litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Gösta Werner
Kondition: 2 st i samma ram
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
Läs mer om Gösta Werner
nr 1126 4285
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, Gösta Werner (1909-1989), bladets mått: 47x34
Kondition: 2 st i samma ram
Gösta Werner, svensk målare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/8 12:58:21 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gösta Werner
Gösta Werner, svensk mÃ¥lare, tecknare, grafiker och skulptör född i Stockholm 1909, död 1989 i Stockholm.Läs mer om Gösta Werner
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier gösta werner litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7146 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:23 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



