KONST / Litografier / Färglitografier 13846493

nr 1384 6493

Göran Hahne

(f. 1943), Sverige

Färglitografier, 12st, PT, numrerade, skärgårdsmotiv, yttermått inklusive ram: 43x57cm. Signerad. Signerad

Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 15 mars 2021
kl 18:41:17

Göran Hahne

Läs mer om Göran Hahne