KONST / Litografier / Färglitografier 12224126

nr 1222 4126

Evy Låås

(1923-1999), Sverige

Färglitografier, 2 st, Evy Låås (1923-1999), Sverige. Blommor, signerad. Numrerade. Motivet: 36x52,35x38

Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.

Utrop:

300 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:28:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Evy Låås

Läs mer om Evy Låås