KONST / Litografier / Färglitografier 13442270
nr 1344 2270
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 1 & 120/180. Motivet: 37x27 cm & 18x27
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:11:45
31/8 19:06:45
Eva Ljungdahl
Läs mer om Eva Ljungdahl