KONST / Litografier / Färglitografier 12544342
nr 1254 4342
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografier, 2 st. Signerade, EH, -91. Motivet: 31x22
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:27:25
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund