KONST / Litografier / Färglitografier 12308023

nr 1230 8023

Dénes Perger

(1934-2015), Sverige

Färglitografier, 2 st, Dénes Perger (1934-2015), Sverige. Stockholm, Humlegården & Smedsuddshamnen / Västerbron. Signerad, daterad 1985 respektive -94, bladets mått: 31x42 & 38x52, lösa Blad

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:28:42

6/1 09:45:09 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Dénes Perger

Läs mer om Dénes Perger