KONST / Litografier / Färglitografier 13732046

nr 1373 2046

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Färglitografier, 2 st. Curt Sjöberg (1911-1987), Sverige. Signerad, numrerad 127/360. Motivet: 43x53cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2021
kl 18:56:37

14/1 11:05:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg