KONST / Litografier / Färglitografier 15763018
nr 1576 3018
Färglitografier
3 st, Christer Boberg. Signerad, numrerad 74/160 & 5/70. Färglitografi, bildmått: 50x41 cm, yttermått inklusive ram: 64x48 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:52:39
500 kr
600 kr
700 kr