ART / Lithographs / Litographs in colors 14718158
nr 1471 8158
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
3 pcs, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sweden. Signed, numbered 237/1500, oramade lösa blad. Litograph in colors. Sheet: 62x45 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 3 st, Signerad, numrerad 237/1500, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
700
SEK 300
Monday May 30 2022
at 19:54:03
29/5 09:15:18
Carl Fredrik Reuterswärd
Read more about Carl Fredrik Reuterswärd