KONST / Litografier / Färglitografier 13396041

nr 1339 6041

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Färglitografier, 2 st, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Signerad, numrerad 191/250, daterad -82. Motivet: 30x41 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 augusti 2020
kl 18:22:39

1/8 22:47:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson