KONST / Litografier / Färglitografier 13338315
nr 1333 8315
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 3 st, 165-upplaga. Signerade. Motivet: 9x7
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:26:09
14/6 19:04:22