KONST / Litografier / Färglitografier 7832194
*
nr 783 2194
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bo E Lundquist (f. 1937), 79 x 55
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 15 oktober 2012
kl 17:49:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/10 21:30:10
1
100 kr
15/10 17:44:26
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo e lundquist färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Bo E Lundquist
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
nr 783 2194
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 2 st, Bo E Lundquist (f. 1937), 79 x 55
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 15 oktober 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 12/10 21:30:10 | 1 | 100 kr |
| 15/10 17:44:26 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bo e lundquist färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



