KONST / Litografier / Färglitografier 9489675
nr 948 9675
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografier, 2 st. Berndt Wennström (f. 1945), numrerade och signerade, motivet: 29x37 + 36x21
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2015
kl 19:25:21
100 kr
250 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström