KONST / Litografier / Färglitografier 10368521
*
nr 1036 8521
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 5 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), 36- upplaga, motivet: 19x23
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 maj 2016
kl 20:14:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 17:25:37
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39
-
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35
*
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
nr 1036 8521
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 5 st, Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), 36- upplaga, motivet: 19x23
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 17:25:37 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Berndt-Rune Jäverbrant
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5139 Färglitografier
3 st, Lena Grundén, Hönsfåglar. Signerade, oramade..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:39 -
2130 Färglitografier
3 st, Stina Sunesson (1925-1998), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:34 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
imorgon
17 juni kl 19:35