KONST / Litografier / Färglitografier 4776222
*
nr 477 6222
Färglitografier
2 st. Berndt-Arne Jäverbrandt, Stockholmsmotiv
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 juli 2007
kl 16:50:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/7 02:38:53
1
150 kr
30/7 16:41:47
2
150 kr
30/7 16:42:42
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9131 Färglitografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:17
-
9063 Färglitografier
2 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:24
-
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9349 Färglitografier
4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:09
*
Färglitografier
nr 477 6222
Färglitografier
2 st. Berndt-Arne Jäverbrandt, Stockholmsmotiv
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 juli 2007 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 29/7 02:38:53 | 1 | 150 kr |
| 30/7 16:41:47 | 2 | 150 kr |
| 30/7 16:42:42 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
9131 Färglitografier
12 st, Billmark, Gripsholms Slott, mapp medföljer ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:17 -
9063 Färglitografier
2 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:24 -
9010 Färglitografier
2 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:13
-
9349 Färglitografier
4 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:09



