KONST / Litografier / Färglitografier 14076124

nr 1407 6124

BECK & JUNG

, Sverige

Färglitografier, 2 st, BECK & JUNG, Sverige. (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, daterad 1978, yttermått inklusive ram: 65x49 cm

Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 juli 2021
kl 19:29:32

3/7 17:26:07 1      Vinnande bud

BECK & JUNG

Läs mer om BECK & JUNG