KONST / Litografier / Färglitografier 12257181
nr 1225 7181
Axel Lilliehöök
(f. 1930), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade. Motivet: 33x39 & 40x25 cm
Axel Lilliehöök, svensk målare född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:58:06
16/12 11:29:28