KONST / Litografier / Färglitografier 15707153
nr 1570 7153
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 6 st, Signerad, numrerad 118/225. Färglitografi, bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x89 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 oktober 2023
kl 19:21:54
16/10 17:07:53
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube