KONST / Litografier / Färglitografier 13823223
nr 1382 3223
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografier, 5 + 1 st, 5 st Sjösala ängar. Signerad, daterad 1975, oramade lösa blad, 47x63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 19:53:40
25/2 16:20:16
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube