KONST / Litografier / Färglitografier 10134055

nr 1013 4055

Färglitografier

2 st. Adrian von Arkel, Stockholm, numrerade och signerade, motivet: 41x55

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 januari 2016
kl 19:03:32

18/1 18:23:57 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm